Aleš Nevrla odchází z prostějovské nemocnice

Aleš Nevrla odchází z prostějovské nemocnice
Foto TOP 09

Před několika dny Prostějovem probíhala diskuze k možnému odvolání Aleše Nevrly z postu primáře gynekologicko - porodnického oddělení prostějovské nemocnice. Ředitelka nemocnice Marie Marsová nejdříve informaci nepotvrdila, ale tento týden Nevrlu sesadila. Ten hodlá začít jinde.

Podle mluvčí Agelu Radky Miloševské jsou za odvoláním muže, který stál v čele oddělení od roku 2001, nedostatky v plnění funkci manažera. Nahradit by ho měl jiný prostějovský gynekolog, Martin Balák. Ten ale dvanáct let působí pouze v roli lékaře vlastní ambulance a podle slov primáře Nevrly složité operace v podstatě nikdy nedělal. 

"MUDr. Nevrla nebyl ředitelkou nemocnice propuštěn či vyhozen, došlo pouze k odvolání z funkce primáře. Nový primář MUDr. Martin Balák již 23 let působí na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Prostějov, má dvě atestace v oboru gynekologie a splňuje požadavky ČLK a odborné společnosti na primáře oddělení," sdělila redakci mluvčí nemocnice Radka Miloševská. 

Redakci PvNovinek Nevrla již před několika lety sdělil, že vedení Agelu ho na vedoucím postu nevidí rádo a dává mu to najevo. Až do tohoto týdne vždy situaci ustál. Z prostějovské nemocnice dle vlastních slov odejde a bude si hledat práci  jinde. Už dnes má o pacientky postaráno. "Jezdila jsem za ním, když pracoval jako primář ve Zlíně, poté do Kroměříže. Zachránil mi život a dnes se stará i o moji dceru. Najdu si ho kdekoli," sdělila redakci Ivana Přikrylová. (ber)

Komentáře

To je teda pecka. Agel zřejmě nestojí o dobré lékaře. Je to škoda jak pro nemocnici tak hlavně pro ženy.

Agel = továrna na peníze s lidským zdravím, člověk je nezajímá... Chrenek je gauner a Černošek s ním.....

Tak to je opravdu velmi smutné. Závist.....Bemocnice v tomto směru prijde o dobrou pověst.

Pryč od těch pitomcu v Agelu.Ještě jim primář Nevrla vytre zrak

To si Agel zase posral...

Poslat nový komentář