Pil, kde neměl. Navíc nadával strážníkům
V neděli 15. srpen před půl osmou ráno strážníky v centru města upozornil cyklista na dvojici popíjející alkohol na uzavřeném posezení kavárny. Hlídka na uvedeném místě zjistila dva muže ve věku 41 a 68 let. Starší muž konzumoval plechovkové pivo.
Strážníci muže upozornili na platnost vyhlášky města Prostějova, která zakazuje konzumaci alkoholu na určitých místech. Vzhledem k tomu, že provozovna byla ještě zavřená, vztahoval se tento zákaz i na místo, kde se muž nacházel. „To dotyčný nehodlal pochopit a začal na strážníky pokřikovat a urážet je. Řešit své protiprávní jednání na místě s hlídkou odmítal. Veškeré zjištěné skutečnosti strážníci zadokumentovali a oznámili příslušnému správnímu orgánu k dořešení," konstatovala komisařka Tereza Greplová. (red)

Poslat nový komentář