Najedl se a napil. Na zaplacení neměl
Vydáno: Pá, 05/08/2015 - 08:49
Čtyřiačtyřicetiletý muž věděl, že peníze nemá, přesto navštívil pohostinství, kde zkonzumoval jídlo a pití v hodnotě 350 Kč.
„Přivolané hlídce sdělil, že je bezdomovec a chtěl se jen řádně občerstvit. Uhradit částku odmítl,“ informovala strážník Jana Adámková. Muž je podezřelý z přestupku proti majetku. Událost byla postoupena správnímu orgánu. (red)

Poslat nový komentář