Bratři stáli při sobě. I v bitce
Ve večerních hodinách 22. června vyjížděli strážníci prověřit anonymní telefonické oznámení o napadající se dvojici osob před barem poblíž centra města. Při příjezdu strážníků, postávaly na ulici tři osoby, k napadání již nedocházelo. Všichni tři pánové byli v podnapilém stavu. Jednalo se o muže ve věku 29 let a dva bratry ve věku 28 a 26 let.
„Konflikt dle zjištěných skutečností vyvolal nejstarší z trojice. Devětadvacetiletý muž nejprve slovně urážel ostatní hosty v baru. Po předchozích výhrůžkách fyzicky zaútočil na oba bratry. Jako první se zaměřil na šestadvacetiletého muže, kterého uchopil a snažil se ho praštit. Mladšího sourozence začal ihned chránit jeho o dva roky starší bratr. Agrese devětadvacetiletého muže se v ten okamžik přesunula na něho. Osmadvacetiletý muž schytal několik úderů pěstí do hlavy. Mladšímu bratrovi se po několika neúspěšných pokusech, podařilo agresora od bratra odtrhnout a zabránit mu v dalším napadání. Útočník naopak hlídce tvrdil, že napadeným byl on. Jak k události došlo, nedokázal strážníkům vysvětlit. Slova sourozenců potvrdili i další svědci," uvedla komisařka Tereza Greplová. Ani jeden účastník potyčky neměl viditelné zranění a lékařskou pomoc nepožadoval. Svým jednáním je devětadvacetiletý muž důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Celou záležitost projedná příslušný správní orgán. (red)

Poslat nový komentář