Věrnostní program Klíč k památkám po pěti letech končí

Věrnostní program Klíč k památkám po pěti letech končí
ilustrační foto

Věrnostní program a informační portál Klíč k památkám bude ke konci letošního roku po pěti letech užívání ukončen. Aplikace, která byla vytvořena v roce 2015, již neodpovídá současným požadavkům a technickým nárokům. V budoucnu bude vytvořena nová komplexní aplikace s komfortnějším a kvalitnějším uživatelským prostředím a rozhraním.

„Národní památkový ústav bohužel od příštího roku uko"nčil program Klíč k památkám, kterého jsme se také my rádi zúčastnili,“ uvedl Martin Váňa, kastelán zámku v Čechách pod Kosířem. Moc nás to mrzí, klíčem jsm navštívili řadu památek po celé republice. Tak snad vymyslí něco adekvátního,“ posteskla si Jana Marešová.

Věrnostní program Klíč k památkám mohou návštěvníci po splnění podmínek využít k volnému vstupu na památku do 31. 12. 2020. Od 1. ledna 2021 už systém nebude podporován a nasbírané klíče nebudou akceptovány. Spolu s programem Klíč k památkám bude ukončen i doplňkový program Klíč pro školy, který byl určen školským či obdobným vzdělávacím zařízením pracujícím s mládeží ve věku od 6 do 15 let. Ukončen bude rovněž k datu 31. 12. 2020.

Více informací o programu i jeho ukončení k dispozici na www.klickpamatkam.cz . (red)

Poslat nový komentář