Na poštu s kočárkem? Ani náhodou
Vydáno: Pá, 03/03/2017 - 16:15
Zdánlivě banální problém trápí maminky, které si pro poštu chodí na Poděbradovo náměstí v Prostějově. Do vnitřních prostor pošty se totiž s kočárem bez pomoci nedostanou. Stejně jsou na tom lidí odkázaní na invalidní vozík.
Jiným vchodem se do haly dostat nedá, pošta má pouze jediný. "Když už sem musím, jdu s mamkou, napřed si vyřídí ona své věci, pak hlídá kočár a jdu já. Nemůžeme nechat malého samotného. Teď třeba spí, může se ale probudit a převrátit se i s kočárem. Nájezdy zde dost chybí," nechala se slyšet jedna z maminek.
Vedení pošty jsme adresovali dotaz, jak hodlá situaci řešit. S odpovědí vás seznámíme. (ber)



Poslat nový komentář