Výzva pro svědky dopravní nehody!
Vydáno: Pá, 03/06/2015 - 18:52
Dne 3. 3. 2015 ve 14: 45 hodin na náměstí T. G. Masaryka došlo k dopravní nehodě mezi cyklistou a chodkyní. Dechová zkouška u obou účastníků byla negativní.
"Oba utrpěli lehké zranění. V rámci řádného a objektivního prošetření dopravní nehody žádáme případně svědky události, aby kontaktovali Dopravní inspektorát v Prostějově nebo linku 158", prosí o pomoc Josef Bednařík, tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje. (red)


Poslat nový komentář