Smutné ráno. Nehoda na D46

Smutné ráno. Nehoda na D46
ilustrační foto ZZS

Dnes v 7:33 hodin došlo na třetím kilometru dálnice D46 ve směru na Olomouc k dopravní nehodě nákladního a dvou osobních automobilů.

"Dle prvotního šetření se osmatřicetiletý řidič kamionu nedostatečně věnoval řízení a přehlédl konec tvořící se kolony před dopravním omezením. Na situaci již nestihl dostatečně zareagovat a narazil do posledních dvou osobních automobilů stojících v koloně. Po střetu vozidel vyjel nákladní automobil vpravo mimo vozovku, kde se v příkopu i s návěsem naloženým papírem převrátil na pravý bok," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. "Řidiči obou osobních automobilů značek Volkswagen a Hyundai byli převezeni do prostějovské nemocnice. Spolujezdkyně z Hyundaie byla letecky transportována do olomoucké Fakultní nemocnice Olomouc. Ke zranění dalších osob nedošlo," dodal mluvčí.

Dálnice ve směru na Olomouc uzavřena. Provoz byl odkláněn na exitu 26. Předpokládaná doba uzavření dálnice ve směru na Olomouc z důvodů odklizení následků dopravní nehody je do večerních hodin. (red)

 

Poslat nový komentář