Policisté hledají svědky nehody na D46

Policisté hledají svědky nehody na D46
Foto Policie ČR
Další fotky: 
Policisté hledají svědky nehody na D46

Policisté dálničního oddělení Kocourkovec se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc vedoucí k objasnění dopravní nehody.

V pátek 15. července 2022 v 11:50 hod. měl doposud neustanovený řidič bílého dodávkového vozidla při jízdě na 36,3. km dálnice D46 (u Hněvotína) ve směru od Olomouce na Prostějov zapříčinit poškození osobního vozidla VW Passat. Řidiči dodávky došlo během jízdy v připojovacím pruhu k defektu pneumatiky na levé straně vozidla. Přitom odlétly kusy pneumatik do sousedního jízdního pruhu těsně před vozidlo VW Passat. Jeho řidič nedokázal střetu s částmi pneumatik zabránit a došlo k poškození přední části osobního vozidla. Řidič VW z bezpečnostních důvodů pokračoval v jízdě a zastavil na nejbližším bezpečném místě na 35. km dálnice ve směru na Prostějov. Řidič nezjištěného dodávkového vozidla pokračoval v jízdě dál směrem na Prostějov.

„V této souvislosti se obracíme na případné svědky, kteří by mohli mít poznatky k dopravní nehodě, a pomohli by ustanovit nezjištěné dodávkové vozidlo či řidiče, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali přímo policisty dálničního oddělení Kocourovec, Přáslavice – Kocourovec 19, tel: 974 762 751, e-mail: krpm.osdp.dok.stsl@pcr.cz,“ doplnil policejní mluvčí Libor Hejtman. (red)

Poslat nový komentář