Staňte se pro děti Ježíškem. Chybí zakoupit jedenáct dárků!

Staňte se pro děti Ježíškem. Chybí zakoupit jedenáct dárků!
ilustrační foto ber

„Milý Ježíšku, moc bych si přála na Vánoce kolečkové brusle a přeji také Veselé Vánoce,“ vzkazuje 12letá Evička z Dětského domova v Plumlově. Dárky ze Stromu splněných přání chybí ještě jedenácti dětem. Stanete se pro ně Ježíškem?

Už čtvrtý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. Na webových stránkách občanského sdružení Dobré místo pro život http://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov je možné si zarezervovat a následně zakoupit dárek. Radost jím uděláte dětem z dětských domovů v Prostějově a v Plumlově. Dárek můžete předat po předchozí domluvě Miladě Sokolové (tel. 603 218 887, e-mail: miladasokolova@seznam.cz) nebo poslat poštou na adresu: Okrašlovací spolek města Prostějova, o.s., Vrlova 7, Prostějov.
"Prosím, vzpomeňte si na děti, kterým bohužel nemůžeme darovat to nejcennější, novou rodinu. Můžeme je ale potěšit tím, co si přejí,“ přidává prosbu předsedkyně Okrašlovacího spolku Prostějov Milada Sokolová. (red)

Poslat nový komentář