Řidiči, nepanikařte, termín opravy Ladovy ulice prozatím není znám

Řidiči, nepanikařte, termín opravy Ladovy ulice prozatím není znám
ilustrační foto dopravní omezení Prostějov

V prostějovských médiích a na Facebooku se objevila informace, že má být v těchto dnech uzavřena ulice Josefa Lady. Termín rekonstrukce vozovky, která je skutečně plánovaná, ale dosud není znám.

Uzavřena má být část komunikace od rondelu u nemocnice k odbočce na Hacarovu. Stávající povrch by měl být nahrazen takzvaným tichým asfaltem, od čehož si vedení města slibuje snížení hlučnosti.
Informace, že by komunikace měla být uzavřena od 3. do 30. listopadu, potvrzena není. „Termín ještě není přesně stanoven i vzhledem k jiným uzavírkám po městě. Nelze vše uzavřít najednou. Jakmile bude termín znám, okamžitě ho zveřejníme,“ sdělila dnes redakci mediální referentka prostějovského magistrátu Jana Gáborová.
Zejména na sociální síti FB si Prostějované stěžovali na nesmyslnost uzavírky Ladovy ulice, která by kolidovala s rekonstrukcí Plumlovské, v současné době průjezdné jen jedním směrem. Nutno podotknout, že práce v Plumlovské ulici, které budou ukončeny 30. listopadu, nejsou záležitostí města, ale Vodovodů a kanalizací, které provádějí rekonstrukci řádu.
Veškeré uzavírky v Prostějově naleznete na webu města - http://prostejov.planydopravy.cz/. (ber)

Poslat nový komentář