Dračicí z Plumlova 2017 se stala Daniela Poláková

Dračicí z Plumlova 2017 se stala Daniela Poláková
Foto zaki-sport.cz agency

Danielu Polákovou jsme vám na Prostějovských novinkách představili poměrně nedávno. Daniela se narodila před 41 lety ve Vrchlabí u Trutnova, už rok je ale tahle 156 cm měřící a 56 kg vážící blondýnka, doma v Prostějově. Od patnácti let se věnuje vzpírání a je v tom vážně moc dobrá.

Poslední závod, kterého se Daniela zúčastnila, se konal 5. srpna ve Volyni. "V 6. ročníku Pohárové soutěže v mrtvém tahu Volyně RAW 2017 jsem se umístila na 1. místě. Zvedla jsem 130 kg při mé váze 56.6 kg,“ uvedla před měsícem pro Prostějovské novinky.

Danielu do svého "dračího" týmu Modří sokoli a bílé holubice nominoval jeho kapitán Petr Sokol. "Daniela byla díky svému sportovnímu nadání velmi platnou členkou naší posádky. Musel jsem ale místo ní nakonec převzít cenu Dračice z Plumlova, protože, jak jsem na vyhlašování říkal kolegům, Daniela musela hned po skončení "dračího" závodu chvátat do jedné z nedalekých obcí, kde už v podvečer soutěžila v hodu bečkou do dálky," okomentoval náročný sportovní den Dračice z Plumlova - Daniely Polákové - šéf Modrých sokolů Petr Sokol. (red)   

Poslat nový komentář