Nádvoří zámku ožije! ProFest 2022 – Country festival se blíží!

Nádvoří zámku ožije! ProFest 2022 – Country festival se blíží!
ilustrační foto plakát

Ve dnech 5. - 6. srpna 2022 ožije nejen nádvoří prostějovského zámku druhým ročníkem country festivalu ProFest. Pořadatelem je Statutární město Prostějov, kulturní klub Duha u hradeb, Martin Soldán (Tres Soldanos) a kino Metro 70. Oproti loňsku je tentokrát festival dvoudenní a nabitější. 

„Myslím, že návštěvníci se mají opravdu na co těšit a já osobně jsem nesmírně ráda, že nádvoří zámku skutečně ožívá. Páteční program se bude odehrávat jak na nádvoří zámku, tak před kinem Metro 70. Celkem vystoupí devět hudebních skupin nejen z Prostějova, ale i z celé republiky, připraveno je vystoupení country tanečníků. Děkuji za báječnou spolupráci organizátorů!,“ říká náměstkyně primátora Milada Sokolová.

Chybět nebude ani doprovodná akce v „americkém motorkářském stylu“ – před zámkem budou vystavena americká auta a motocykly. 

„Návštěvníkům nabídneme i mobilní studio rádia Beat a promítání filmu o Route 66. Zdeněk Jurásek, šéf České asociace Route 66 a Rádia 66, ale především chlapík, který splnil sen stovkám českých motorkářů, sám projel slavnou Mother Road dvakrát na kole a zorganizoval desítky výprav na tuto ikonickou silnici v sedle legendárních strojů HARLEY-DAVIDSON. Se svými zážitky a zkušenostmi z početných cest (nejen po USA) se s diváky přijede podělit v pátek 5. 8. 2022 na promítání svého filmu ROUTE 66, jedna jízda nestačí. Pokud přesto nestihnete páteční film, budete mít ještě jednu možnost se s tímto výjimečným mužem seznámit. V sobotu 6. 8. 2022 bude vysílat ze svého mobilního studia Rádia66 přímo z nádvoří prostějovského zámku,“ doplňuje vedoucí oddělení DUHA Pavla Vašková.

Vstup festival je zdarma. (red)

Poslat nový komentář