Fotbalová reprezentace bude hrát v Olomouci. V září proti Skotsku

Fotbalová reprezentace bude hrát v Olomouci. V září proti Skotsku
ilustrační foto fotbal.cz

Česká fotbalová reprezentace už zná města, ve kterých odehraje zářijové zápasy Ligy národů. Národní tým se v pátek 4. září představí proti Slovensku v Bratislavě a v pondělí 7. září nastoupí proti Skotsku v Olomouci. Zápas na Andrově stadionu bude mít výkop ve 20.45.

První letošní sraz začne v pondělí 31. srpna v Praze, odkud reprezentace vyrazí do slovenské metropole. Po odehrání úvodního utkání Ligy národů se mužstvo přesune do Olomouce, kde na Andrově stadionu přivítá Skotsko. „V Olomouci to dobře známe a třeba loni, když jsme tam hráli proti Černé Hoře, měla reprezentace veškerý servis podpořený důležitou výhrou tři nula. Navíc se nám to hodí kvůli cestování z Bratislavy, které tak bude jednodušší. Věřím, že výsledkově uspějeme v Olomouci i tentokrát,“ poznamenal manažer národního týmu Libor Sionko.

V tuto chvíli není jasné, jestli na zápas proti Skotsku budou moci fanoušci. Fotbalová asociace ČR v tomto směru čeká na pokyny od UEFA. V Olomouci hrála reprezentace naposledy loni v červnu, kdy ve zmíněném zápase proti Černé Hoře vyhrála 3:0, a udělala tak důležitý krok k postupu na mistrovství Evropy. (Zdroj https://repre.fotbal.cz/)

Poslat nový komentář