Jestřábi nebo Gladiátoři? Zatím se změna nechystá

Jestřábi nebo Gladiátoři? Zatím se změna nechystá
ilustrační foto: zdroj www.lhkjestrabi.cz

S příchodem nového vedení v čele s jaroslavem Luňákem se v prostějovském hokeji událo mnoho změn. Stále více se v poslední době řeší otázka možného přejmenování klubu.

Na veřejnost totiž pronikly dohady, že nové vedení klubu chystá změnu názvu klubu, který by se místo Jestřábi měl jmenovat Gladiátoři. Do diskuse nyní zasáhl i samotný Jaroslav Luňák, který vydal tiskové prohlášení. V něm se vyjádřil, že změna názvu připadá v úvahu pouze, pokud by byl splněn nový cíl mužstva v podobě postupu do druhé nejvyšší soutěže.

V prohlášení generálního manažera se přesně uvádí: Přejmenování klubu v případě postupu do I. ligy je skutečně součástí naší dlouhodobé, marketingové strategie. Ale vzhledem k diskusím, které na internetu neustále probíhají, v okamžiku, kdy toto bude aktuální, uděláme anketu mezi fanoušky a poradíme se s nimi, zda touto cestou jít či nikoliv. Momentálně jsme ještě neodehráli ani první mistrovsky zápas, pokud tedy nám jde o společnou věc, pojďme společně vytvořit na zimním stadionu atmosféru , která povede Jestřáby k vytouženému cíli a tím je pro tento rok postup do I. hokejové ligy. Rozhodne bez Vás fanoušků rozhodnutí o přejmenování klubu neuděláme, jste pro nás všichni velmi důležití!"

Z toho vyplývá, že název klubu zůstává zatím otevřený. 

A co Vy? Jakému jménu prostějovských hokejistů byste dávali přednost?

Poslat nový komentář