Hanáci se do konce zápasu strachovali o vítězství. Haná PV – M.Beroun 3:2 (2:0)

Hanáci se do konce zápasu strachovali o vítězství. Haná PV – M.Beroun 3:2 (2:0)
Foto Patrik Gábor

V 7. kole 1. B. třídy skupiny B Olomouckého KFS přivítali Hanáci tým z Moravského Berouna. Obě mužstva začala od prvního hvizdu arbitra stylem nahoru dolů, a tak obě obrany byly pod stálým tlakem. V brance Hanáků zaskočil za zraněného Maráka „Kolja“ Lošťák a musel se činit. Až ve 25. minutě se poprvé měnilo skóre.

Domácí Typner zahrál do vápna hostí trestný kop, Gábor vypíchl míč obraně a po několika povedených kličkách vypálil na gólmana Veneru. Ten jeho prudkou střelu neudržel před brankovou čarou – 1:0. Stejný hráč vyzkoušel i opět minut později ostrou ránou pozornost Venery. Ve 40. minutě povodil Gábor obránce hostí a zblízka přes gólmana zvýšil na 2:0. Ve 43. minutě vyrazil domácí Lošťák prudkou střelu Lacmana na roh. V 53. minutě zahrával Typner přímý kop a míč z hlavičky Čermáka doputoval před volného Kadlece a ten zblízka navýšil na 3:0! Po tomto gólu se Hanáci uklidnili a otěže zápasu převzali berounští hráči. V 65. minutě zahrával Lacman z levé strany přímý kop a jeho dalekonosná střela skončila k překvapení všech až u pravé tyče překvapeného domácího gólmana. V 78. minutě to byl opět Lacman, který zakončil útok hostí gólem – 3:2. Teď už se začali domácí obávat o výsledek, ale o tři body do konce zápasu perně bojovali a vítězství udrželi.

Hodnocení trenéra Hané Prostějov Daniela Koláře: „Průměrný zápas, ve kterém jsme zaslouženě vedli již o tři góly, ale naší neaktivitou jsme dopustili, že soupeř snížil a my se o vítězství museli rvát až do konce. Velice důležité tři body.“

Branky: 25. a 40. Gábor, 53. Kadlec – 65. a 78. Lacman

Rozhodčí: Hejl – Zemánek, Procházka

ŽK: Cibulec, Kadlec – Zálešák, Mužatko, Vlček

Diváků: 36

Sestava Hané Prostějov: Lošťák – Trnavský (76. Jančiar), Kadlec, Čermák, Cibulec – Hladký, Typner, (92. Valach), Krupička, Novák – Ošlejšek, Gábor Trenér: Daniel Kolář (Oldřich Lošták, Haná Prostějov)

Poslat nový komentář