V Kostelecké včera zasahovali hasiči
Vydáno: Po, 08/10/2015 - 11:49
Vysokozdvižnou plošinu museli hasiči nasadit v neděli v podvečer v Kostelecké ulici. Šlo o život. Starý pán neměl potřebné léky.
"V Domě s pečovatelskou službou si jeden z obyvatel zabouchl dveře. Měl v bytě léky a nemohl se dostat dovnitř," informovala redakci mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková. Vše dobře dopadlo, hasiči nešťastnému seniorovi byt otevřeli. (ber)

Poslat nový komentář