Ve středu večer hořelo

Ve středu večer hořelo
ilustrační foto HZS

Profesionální a dobrovolné jednotky hasičů Olomouckého kraje zasahovaly u požáru kůlny v Konici v ulici Zádvoří. Vzplála ve středu večer.

Operační středisko HZS Olomouckého kraje bylo o prvním požáru informováno ve středu 8.2.2017 krátce před osmnáctou hodinou (17:48). Dle získaných informací došlo k požáru v ulici Zádvoří, a to přesněji objektu o rozměru zhruba 4x3 metry, dřevěné kůlny. K místu návazně vyjela profesionální jednotka požární stanice Konice posílená o dobrovolné hasiče Konice, Hvozd a Přemyslovice. Požár se velmi rychle podařilo lokalizovat a také likvidovat. "Na místo dorazil rovněž vyšetřovatel hasičů, prozatím nebyla vyčíslena vzniklá škoda a rovněž není určena příčina vzniku," uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. (red)

 

Poslat nový komentář