U Vranovic hoří stoh. Už od včerejška
Vydáno: Út, 04/18/2017 - 08:44
Již od včerejšího podvečera dohlíží hasiči na vyhoření stohu u Vranovic-Kelčic.
"V době příjezdu prvních jednotek bylo, bohužel, bez šance cokoliv uchránit," vzkazují smutně hasiči. (ber)

Poslat nový komentář