U Vranovic hoří stoh. Už od včerejška

U Vranovic hoří stoh. Už od včerejška
ilustrační foto HZS Ol. kraje

Již od včerejšího podvečera dohlíží hasiči na vyhoření stohu u Vranovic-Kelčic.

"V době příjezdu prvních jednotek bylo, bohužel, bez šance cokoliv uchránit," vzkazují smutně hasiči. (ber)

Poslat nový komentář