Shořel vlek na balíkovanou slámu. I s kusem pole

Shořel vlek na balíkovanou slámu. I s kusem pole
Foto HZS Olomouckého kraje

V pátek 3. srpna 2018 byl v 7:45 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár stroje na poli nedaleko Olomouce - Nemilan. 

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Olomouce a dobrovolní hasiči z Olomouce a Dubu nad Moravou, kteří po příjezdu zjistili, že plameny zasáhly sběrný vlek za balíkovacím strojem na slámu a částečně i přilehlé strniště. Hasiči plameny dostali pod kontrolu za pět minut po příjezdu, likvidaci hlásil velitel zásahu

"Výše škody byla předběžně vyčíslena na jeden milion korun, příčina vzniku požáru je zatím v šetření," uvedla mluvčí hasičů  Vladimíra Hacsiková. (red)

 

Poslat nový komentář