V Bedihošti zasahovaly tři jednotky hasičů
Vydáno: Čt, 03/04/2021 - 07:43
Dnes v 9,45 vyjížděly tři jednotky hasičů do Bedihoště. Zasahovaly u požáru přístřešku rodinného domu.
„S největší pravděpodobností k němu došlo od zahoření odpadu v plastovém kontejneru,“ uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Plocha hoření byla 5x5 m, oheň se naštěstí nerozšířil na okolní stavby. Událost se obešla bez zranění.
Zasahovaly jednotky stanice Prostějov, Vrahovice a Bedihošť. (ber)


Poslat nový komentář