V Bedihošti zasahovaly tři jednotky hasičů

V Bedihošti zasahovaly tři jednotky hasičů
Foto HZS Olomouckého kraje
Další fotky: 
V Bedihošti zasahovaly tři jednotky hasičů

Dnes v 9,45 vyjížděly tři jednotky hasičů do Bedihoště. Zasahovaly u požáru přístřešku rodinného domu.

„S největší pravděpodobností k němu došlo od zahoření odpadu v plastovém kontejneru,“ uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Plocha hoření byla 5x5 m, oheň se naštěstí nerozšířil na okolní stavby. Událost se obešla bez zranění.

Zasahovaly jednotky stanice Prostějov, Vrahovice a Bedihošť. (ber)

Poslat nový komentář