Na křižovatce od Smržic nedala přednost motorkáři na Kostelecké

Na křižovatce od Smržic nedala přednost motorkáři na Kostelecké
Foto PČR
Další fotky: 
Na křižovatce od Smržic nedala přednost motorkáři na Kostelecké

V pondělí 20. srpna 2018 po desáté hodině dopolední došlo v křižovatce komunikací mezi obcemi Prostějov, Kostelec na Hané, Smržice a Mostkovice k dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu.

Dvaačtyřicetiletá řidička automobilu Volvo do křižovatky od Smržic proti dopravní značce „Stůj, dej přednost v jízdě!“ vjela v době, kdy tudy po hlavní komunikaci řídil čtyřiapadesátiletý muž motocykl značky Yamaha. Došlo ke střetu přední části automobilu s levým bokem motocyklu. Následkem toho došlo k pádu motocyklisty na pravý bok. Následně muž i motocykl nekontrolovaně pokračovali ve směru jízdu a zastavili na poli vpravo vedle komunikace," popsal nehodu policejní mluvčí František Kořínek. Při dopravní nehodě motocyklista utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob nedošlo. 

Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 70 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. (red)

 

Komentáře

Automobiloví vrazi

Poslat nový komentář