Po domácím překvapení prohráli Jestřábi v Havlíčkově Brodě

Foto Lubomír Tesař, LHK Jestřábi

Zápas přitom nezačal pro Hanáky zle, v polovině utkání vedli 2:0, nicméně poté se domácí chopili iniciativy a v průběhu zbytku utkání nasázeli Prostějovu pět branek a po výhře 5:2 se opět přiblížili Jestřábům v tabulce.

Poprvé Jestřábi udeřili po hrubce obrany Rebelů, kterou potrestal Radim Matuš, první třetina vypadala ze strany hostů dobře, nicméně víc branek v ní nepřišlo. Další gól padl až ve dvacáté osmé minutě, kdy Šindeláře prostřelil Cienciala, na tuto branku domácí zareagovali po pěti minutách z hole Heřmana a stejný hráč před druhou sirénou srovnal. Do poslendího dějství šli domácí s větším odhodláním a bylo to znát, ve výsledku dokázali v poslední dvacetiminutovce nasázet do Kociánovy sítě tři další góly a vynulovat tak překvapivou výhru Prostějova z minulého kola a opět se mu přiblížit na rozdíl pěti bodů.