Jestřábi se vrací z Chomutova s prázdnou

ilustrační foto LHK Jestřábi

Dlouhou cestu do Chomutova absolvovali Jestřábi k poslendímu zápasu první poloviny sezóny. Na ledě Pirátů byli jasným outsiderem, což se projevilo i na velkém tlaku domácích, který ve druhé čáti vyústil třemi brankami, které rozhodli, Hanáci pouze snížili na konečných 4:2.

Obrovská převaha Pirátů byla znatelná již od začátku utkání, nicméně první třetinu Hanáci ustáli bez obdržené branky. Gólová mašina Chomutova se rozjela až ve druhé dvacetiminutovce, kdy v rozmezí zhruba tří minut vstřelil domácí celek tři góly. Na ty odpověděl ještě do konce třetiny povedenou tečí Kajaba. Třetí část opět začala lépe pro Piráty, ti přidali čtvrtou branku, snížit však zvládl Duba. Velkou šanci měli Prostějovští deset minut před koncem, kdy bylo nařízeno trestné střílení, které prováděl Indra, Kopřiva v brance se ale nenechal rozhodit a tak Prostějov odjíždí z Chomutova s porážkou.