Do Prostějova míří Chinaski! Máme pro vás volňásky!

Do Prostějova míří Chinaski! Máme pro vás volňásky!
ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, v pátek 13. dubna vystoupí v KaSCentru v Prostějově kapela Chinaski. A vy si s námi můžete zasoutěžit o volňásky!

Jedna z nejpopulárnější českých skupin Chinaski vyráží na jarní klubové turné Není nám do pláče v nové sestavě. Základní kapelovou a skladatelskou dvojici, zpěváka Michala Malátného a kytaristu Františka Táborského, doplňují přední čeští a slovenští hráči, které s Malátným a Táborským pojí dlouholetá přátelství a hudební sympatie. Za bicí v nové sestavě usedl jeden z nejlepších českých hráčů Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kamilem Střihavkou. Za baskytaru se postavil Tomi Okres, rodák z Košic, jenž byl dosud k vidění po boku Lukáše Adamce, Richarda Müllera, IMT Smile nebo Katky Knechtové. Čtveřici doplnil talentovaný klávesista, dlouholetý kapelník Ewy Farne - Jan Steinsdörfer. Toho již fanoušci Chinaski znají z podzimních halových koncertů. 

Chcete-li se na koncert podívat zdarma, postačí, když do 6. dubna zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje turné kapely? Odpověď označte v předmětu CHINASKI. Pro čtyři vylosované máme po vstupence. A nezapomeňte se podepsat celým jménem a uvést svoji adresu! (red)

Poslat nový komentář