TADY VARY ve vašem kině. I v Metro70

TADY VARY ve vašem kině. I v Metro70
ilustrační foto

Ve dnech 3.-11. července 2020 bude v bezmála stovce českých kin promítnuto šestnáct filmů v rámci unikátní přehlídky, kterou připravil organizační tým MFF Karlovy Vary. Filmy můžete zhlédnout i v prostějovském kin Metro 70.

„Protože v letošním roce s ohledem na situaci nemohou diváci na festival do Karlových Varů, rozhodli jsme se, že přivezeme alespoň část festivalu za nimi. Těší nás obrovský zájem kinařů, k přehlídce TADY VARY ve vašem kině se připojila téměř stovka kin, což je ohromné. Věřím, že se nám společně podaří nabídnout divákům nejen skvělé filmy, ale i kousek tradiční festivalové nálady,“ říká prezident MFF KV Jiří Bartoška.

Ve chvíli, kdy bylo definitivně rozhodnuto, že 55. ročník MFF Karlovy Vary proběhne s ohledem na opatření vlády souvisejícími s šířením koronaviru až v roce 2021, mělo programové oddělení MFF KV již vybranou řadu zajímavých titulů do festivalového programu. Vznikla tedy myšlenka rozšířit tradiční pofestivalovou přehlídku Vary v různých kinech a nabídnout ji jako ucelený programový blok kinům po celé České republice.

Díky podpoře Ministerstva kultury ČR, města Karlovy Vary a Karlovarského kraje a partnerů MFF KV se podařilo realizovat mimořádnou filmovou akci, která proběhne v 96 kinech v téměř osmdesáti velkých i menších městech.

Přehled všech kin a podrobné informace o jednotlivých snímcích nebo doprovodných akcích jsou k dispozici na webových stránkách festivalu https://www.kviff.com/cs/tady-vary/obecne-informace.

Vstupenky na jednotlivá představení bude možné zakoupit přímo v kinech. (ber)

 

Poslat nový komentář