Budeme bez primátora?
Vydáno: Čt, 09/25/2014 - 09:22
Možná budete bez primátora...Tuto větu vyslovil na úterním jednání prostějovského zastupitelstva primátor Miroslav Pišťák. V nadsázce míněnou větou oznámil svou středeční výpověď na prostějovské kriminálce. Bude se týkat trestního oznámení, které na vedení města podal jeden z občanů.
"Jde podle jeho přesvědčení o závažný hospodářský trestný čin, týkající se koncertu Josepha Calleji," vysvětlil Pišťák. Antonín Sprinz tvrdí, že za koncertem je nekalost a 1 700 vstupenek bylo určeno pro přátele. "Uvedl informace, které jsou zavádějící a nepravdivé. Kdyby si vše řádně ověřil, nemohl by řadu tvrzení vůbec uvést,“ konstatoval již před časem Pišťák. (ber)

Poslat nový komentář