Staňte se Mazákem Šerákem a pijte a hodujte. Zadarmo!, láká Holba

Staňte se Mazákem Šerákem a pijte a hodujte. Zadarmo!, láká Holba
ilustrační foto wikipedia.org

 

Léto je v plném proudu a šplhající teploty vyzývají k oroseným půllitrům a novým zážitkům. Hanušovický pivovar Holba rozjíždí pětitýdenní tour s názvem “Mazáci Šeráci jedou do pivního ráje” pro všechny milovníky piva bez rozdílu pohlaví i věku. Celkem desetkrát vypraví historický autobus, který vás zadarmo sveze přímo do pivovaru, kde budete celý den ochutnávat pivo a konzumovat kulinářské lahůdky. Stačí se zaregistrovat a mít trochu štěstí, na každý termín je totiž volných jen padesát míst.

Padesátka vybraných se každý den podívá přímo do hanušovického pivovaru. Dozví se, jak se tam vyrábí pivo a bohatě je tam pohostí.

“Jen přímo v pivovaru poznáte, jak se vaří kvalita a sami ochutnáte a zhodnotíte pivo, které vzniká z té nejčistší vody z hor, proslulého žateckého chmele a věhlasných moravských ječmenů. Stačí se dostat mezi Mazáky Šeráky, kteří teď pijí a baví se zadarmo. Pokud se vám to podaří, v pivním ráji vám načepují odpoledne plné zábavy, dobrého jídla a samozřejmě prvotřídního pití. Každý účastník navíc získává dárek,” láká mluvčí pivovaru Hana Matulová. Jak tedy na to? “Nejprve je třeba se přihlásit na adrese www.holbajede.cz. Už nyní tam najdete podrobný program a jízdní řád Holba retro busu Škoda 706 RO z roku 1947, který vás do pivního ráje bezpečně doveze a současně podtrhne atmosféru tradiční poctivé výroby českého piva. Každý den bude vybráno třicet šťastlivců, které naloží historický Holba bus na jednom z míst uvedených v jízdním řádu a odveze je přímo do areálu hanušovického pivovaru. Dalších dvacet Mazáků Šeráků, kteří dorazí po vlastní ose, se k nim připojí přímo na místě.

Celý program, včetně exkurze do pivovaru, občerstvení a pivního víceboje je bezplatný a počítá s padesáti účastníky,” popisuje Matulová. Termínu je vypsáno celkem deset, šance, že budete mezi pětistovkou vybraných je proto docela slušná. Startuje se už tento pátek, tedy 10. července, naposledy se pak do pivovaru jede 8. srpna. (red)

Poslat nový komentář