Policie vyšetřuje násilný trestný čin v Kostelci. Tři mrtví

Policie vyšetřuje násilný trestný čin v Kostelci. Tři mrtví
ilustrační foto Policie ČR

Kostelcem na Hané podle agentury Aktu.cz otřásla v pátek trojnásobná vražda. Odehrála se v rodinném domě. Policisté pátrají po pachateli, který je pravděpodobně na útěku. Jeho totožnost znají.

Podle informací serveru Aktu.cz se v domě na ulici Přemyslovka našla dvě těla, další mrtvé tělo leželo před domem. Policisté se k údajné tragédii odmítli vyjádřit. „K události v Kostelci na Hané nebudeme poskytovat informace, probíhá vyšetřování,“ sdělila PvNovinkám mluvčí Marie Šafářová s tím, že informace budou poskytnuty, jakmile to bude možné.

Na místo tragédie vyjela místní hasičská jednotka i záchranka. Bližší informace ale nepodali ani oni. Zármutek nad tragédií na sociální síti vyjádřil starosta Kostelce na Hané František Horák. „Chtěl bych Vás požádat o trpělivost a především o modlitbu pro ty, kteří se stali obětí tragické události. Děkuji,“ uvedl.

Před osmou večer starosta médiím řekl, že podle jeho informacií už policie údajného pachatele dopadla a občané Kostelce mohou proto být klidní. (ber)

Poslat nový komentář