V Netušilově ulici dnes přepadl muž ženu. Policie hledá svědky!

V Netušilově ulici dnes přepadl muž ženu. Policie hledá svědky!
ilustrační foto

Dnes v době od 13:00 do 13:20 hodin došlo v Netušilově ulici v Prostějově, nedaleko křižovatky s ulicí Komenskou, k pokusu o odcizení kabelky šedesátileté ženy. Pokusu krádeže se měl dopustit mladý muž, vysoký asi 170 – 180 centimetrů, štíhlé postavy. Při neúspěšném pokusu o odcizení kabelky žena upadla na chodník. Muž poté z místa utekl směrem do ulice Sádky.

Policisté touto cestou žádají případné svědky události, nebo útěku muže z místa činu, aby se se svými poznatky obrátili na policisty obvodního oddělení Prostějov 1 na adrese Újezd 12, Prostějov, nebo telefonicky na čísle 974 781 650. Případně na bezplatnou linku číslo 158.

"Policisté žádají i řidiče vozidel vybavených kamerovým záznamovým systémem, kteří v dané době uvedenou lokalitou projížděli, o kontrolu pořízeného záznamu. V případě zaznamenání incidentu, nebo útěku pachatele z místa činu, by se mohlo jednat o mimořádně cenné svědectví. Proto policisté žádají i o poskytnutí takového záznamu," uvedl policejní mluvčí František Kořínek. (red)

 

Poslat nový komentář