Předskokan Boba Dylana Irčan MUNDY na hodovou sobotu v Prostějově?!

Předskokan Boba Dylana Irčan MUNDY na hodovou sobotu v Prostějově?!
ilustrační foto internet

 

Je velmi pravděpodobné, že irský zpěvák Mundy, vlastním jménem Edmund Enright, vystoupí na hodovou sobotu na nádvoří zámku v Prostějově.

Irský písničkář Mundy patří k těm hudebníkům, kteří začali svoji kariéru jako pouliční muzikanti na známé dublinské Grafton Street, jeho první singl July následovaný albem 24 Star Hotel mu přinesl první mezinárodní uznání. Mundy, kterého zvaly na tour takové hvězdy jako je Bob Dylan nebo Neil Young, hraje akustický, chytlavý a na folku založený pop/rok, který vás naprosto unese a nabije obrovskou energií.

Jeho vystoupení v rámci celé České republiky je součástí Czerish festivalu, který si klade za cíl představit v naší republice irskou kulturu. Tento festival se koná pod záštitou a za laskavé podpory velvyslanectví Irské republiky v ČR.

"Obrátili se na mě pořadatelé tohoto festivalu, zda bychom neměli zájem na hodovou sobotu v odpoledních hodinách uspořádat koncert Mundyho. Je samozřejmé, že jsem neodmítla. Jen je nutné vše organizačně sladit s kulturním klubem DUHA, který má celou hodovou zábavu na starost a my bychom nechtěli program nijak narušit. Zámek se nám jeví jako zajímavé místo na koncert. Dopadne-li vše dobře, ve spolupráci s Mirou Hasou a "jeho" klubem Apollo 13, se koncert uskuteční!", uvedla pro PvNovinky předsedkyně Okrašlovacího spolku a radní Milada Sokolová.

Doufejme, že se máme nač těšit a koncert se uskuteční! Situaci budeme sledovat!

Poslat nový komentář