Petr Nárožný překvapí v Paříži svou dceru

Petr Nárožný překvapí v Paříži svou dceru
ilustrační foto

 

Komedii V Paříži bych tě nečekala, tatínku pražské Agentury Harlekýn uvede v pátek 17. října v 19 hodin Městské divadlo v Prostějově. V hlavní roli exceluje Petr Nárožný, který se podílel i na scénáři. "Dělali jsme tu komedii docela dlouho, protože je omyl, že bulvární komedie se dá odfláknout, že se dá udělat rychle. Je to pracná záležitost a myslím, že jsem se na tom docela nadřel," uvedl v červnu před premiérou Petr Nárožný pro Revue iDnes.

Výběrčí daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži. Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

V dalších rolích účinkují J. Malá/T. Průchová, J. Švehlová, S. Postlerová/M. Pleštilová, J. Šťastný/J. Čenský a další.

Představení je určeno abonentům skupiny B, doprodejové vstupenky jsou k dispozici v pokladně divadla a na internetu. http://www.divadloprostejov.cz/pokladna/ (eze)

Poslat nový komentář