Co dělat, aby děti poslouchaly? Poradí Cipísek

Co dělat, aby děti poslouchaly? Poradí Cipísek
ilustrační foto

 

 

Kurzy proč děti zlobí, co dělat, aby poslouchaly, individuální konzultace s právničkou, psycholožkou i váživovou poradkyní. To je náplň řijnových setkání v MC Cipísek.

 

 

Proč děti zlobí, proč vzdorují, proč s nimi není řeč a jak to změnit. Odpověď na tyto a řadu dalších otázek najdou rodiče v dalším běhu úspěšných kurzů efektivního rodičovství, které v MC probíhají už od roku 2010. "Tři sobotní setkání jsou určeny rodičům i všem ostatním, kteří přemýšlí o tom, co a jak dělat nebo co a jak změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě," uvedla Markéta Skládalová z MCC. Kurz tvoří tři sobotní setkání 19. října a 2. a 9. listopadu. Bližší informace o kurzu, termínech a tématech jednotlivých setkání získají zájemci v MC nebo e-mailem: mcprostejov@centrum.cz.

Co dělat, aby nás děti poslouchaly je název besedy s psycholožkou Monikou Stejskalovou, která se uskuteční ve středu 23.října. O den později bude v centru k dispozici psycholožka Petra Tenglerová s individuálním psychologickým poradenstvím.

A pokud se vám nechce vzdělávat, ale rády byste si zarelaxovaly, vydejte se do centra 30. října večer. "Čeká vás kreativní večer nazvaný Podzimní světýlka," připadal pozvání Skládalová. (red)

Poslat nový komentář