MOJE, TVOJE, NAŠE DĚTI aneb výchova v neúplných a doplněných rodinách

MOJE, TVOJE, NAŠE DĚTI aneb výchova v neúplných a doplněných rodinách
ilustrační foto MC Cipísek

 

MC Cipísek zve rodiče i prarodiče na další z besed s psycholožkou Monikou Stejskalovou.Tentokrát bude tématem výchova dětí v doplněných a neúplných rodinách.

„ Rodiče si mohou poslechnout odborné rady a informace i zkušenosti ostatních rodičů, případně se individuálně poradit s paní psycholožkou. Beseda je určena pro rodiče, kteří zůstali sami s dítětem, čeká je rozchod s partnerem či partnerkou, mají nového partnera, založili novou rodinu každý se svými dětmi, řeší sourozenecké spory v doplněné rodině apod,“ přidala pozvání Markéta Skládalová s tím, že otázek kolem výchovy bude určitě spousta. Beseda se koná ve středu 20.listopadu v 18 hodin v MC Cipísek, sídliště Svobody 6. Rezervace míst v MC, e-mailem:mcprostejov@centrum cz nebo telefonicky: 723436339. Vstupné 50,- Kč. (red) 

Poslat nový komentář