Splňme vánoční přání dětem a seniorům z domovů. Ale ptejme se

Splňme vánoční přání dětem a seniorům z domovů. Ale ptejme se
ilustrační foto archiv okraslovacispolek.cz

Již šestý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. I letos můžeme udělat radost dětem a seniorům zakoupením jejich vánočního přání. 

Řada dárků je již rezervována. Pokud si ale myslíte, že zajdete do drogerie a dárek během pět minut vyřešíte nákupem kosmetického balíčku, možná vůbec radost neuděláte. A tak se raději zeptejte, jako paní Eva.

"Vybrala jsem si pána z Domova seniorů v Prostějově, který si přeje právě kosmetický balíček. Jenže jsem si říkala, já koupím šampon a on nebude mít vlasy. Koupím holicí potřeby a on bude nosit plnovous. Přidám k tomu čokoládu a pán bude diabetik. Takže jsem do domova raději zavolala, abych se zeptala, čím mu udělám opravdu radost. A dobře jsem udělala, můj pán totiž opravdu nosí plnovous," sdělila redakci dárkyně. Do balíčku přidá i osobní přání. "Své dědečky jsem neměla možnost poznat, tak udělám radost jednomu cizímu," dodala paní Eva.  

Dárky pro děti i dospělé si můžete nadále rezervovat na http://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov2017http://www.dobremistoprozivot.cz/stromPlumlov2017. Okrašlovacímu spolku byste je měli doručit do 15. prosince. (ber)

 

Poslat nový komentář