Poctiví nálezci odevzdali peněženky. V jedné bylo třicet pět tisíc korun!

Poctiví nálezci odevzdali peněženky. V jedné bylo třicet pět tisíc korun!
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

V úterý 21. 11. 2017 řešili strážníci hned dva nálezce finančních prostředků. Peníze doputovaly k majitelům.

"V odpoledních hodinách kontaktoval strážníky přes linku 156 pracovník ochranky Zlaté brány s tím, že mu neznámý mladík předal peněženku, kterou našel na toaletách. Uvnitř byla finanční hotovost v hodnotě 35 000 Kč. Za nedlouho se na lince 156 dotazoval majitel, zda někdo neodevzdal peněženku s velkým obnosem peněz. Dotyčnému bylo sděleno, kde si má ztracenou věc vyzvednout," popsala první případ strážník Tereza Greplová. Druhý den se na služebnu dostavil muž a opět odevzdal nalezenou peněženku s několika tisíci. Z dokladů uvnitř byl zjištěn majitel, kterého strážníci kontaktovali a následně mu ji i s doklady předali. Oběma nálezcům patří veliké poděkování. (red)

 

Poslat nový komentář