Lidé mají otevřená srdce!, raduje se ředitel azylového domu Jan Kalla

Lidé mají otevřená srdce!, raduje se ředitel azylového domu Jan Kalla
foto Pvnovinky.cz

V rámci Národní potravinové sbírky můžete darovat potřebným trvanlivé potraviny a drogistické zboží. Vítány jsou především kvalitní a nutričně výživné potraviny, ale i například sladkosti pro děti. Matky samoživitelky či senioři uvítají také drogistické zboží každodenní potřeby. Všechny potraviny musí být trvanlivé, bez potřeby skladovat v chladu!

Sbírku dnes tedy provádí i Azylové centrum. "Uvítáme jakoukoli konzervovanou stravu - hotová jídla, paštiky, rybí, masové, zeleninové konzervy a kompoty. Protože je tato sbírka učena převážně sociálně slabým matkám s dětmi, můžete nám věnovat přesnídávky, sirupy, ale také drogistické zboží - pleny, prášky na praní, tekutá mýdla, šampony, sprchové gely a podobně. Obejdeme se bez těstovin, těch máme velkou zásobu," uvedl ředitel centra Jan Kalla s tím, že dobrovolníky, kteří budou sbírat pro azylové centrum, potkáte v Bille v Plumlovské ulici v dob od 8 do 18 hodin.    

V Prostějově jsou i další sběrná místa, v Tesco v Konečné ulici, drogerii Rossmann na Žižkově náměstí a v drogeriích DM v Konečné ulici a v Dukelské bráně. Odtud pomoc poputuje do potravinové banky. (ber)

Poslat nový komentář