Agelky bez problémů přehrály Frýdek

Stejně jako v domácím zápase (na snímku), ani na hřišti soupeře neměly Agelky s Frýdkem-Místkem problémy.

Bez větších problémů zvládly volejbalistky Agelu Prostějově předposlední zápas nadstavbové skupin o 1. – 5. místo. Na půdě Frýdku – Místku za něco málo přes hodinu vyhrály přesvědčivě 3:0.

Úvod první sady přinesl relativně vyrovnaný volejbal, přeci jen více ze hry měly prostějovské volejbalistky. Udržovaly si mírný náskok a rozdíl pěti až šesti bodů trval v průběhu celého setu (7:12, 11:16, 13:19, 16:21). Celý set nakonec Hanačky vyhrály za dvaadvacet minut 25:19.Začátek druhého setu začaly lépe domácí volejbalistky, které vedly 3:1, Agel však postupně vývoj otočil, získal vedení 8:7 a postupně jej navyšoval na 16:14 a 22:17. Celý set nakonec po proměnění prvního setbolu vyhrál 25:18.Třetí sada přinesla nejjednoznačnější převahu Agelek. Brzy se ujaly vedení 6:2, a tím předurčily vývoj celého třetího dějství. Prostějovský tým byl vepředu průběžně o šest až sedm bodů, a nakonec získal i desetibodový náskok 21:11. Od té doby již nebylo pochyb o vítězi setu i zápasu, a třetím využitým mečbolem jej Prostějov dotáhl do vítězného konce 25:15. Celkem za 68 minut vyhrál 3:0.TJ Sokol Frýdek-Místek – VK Agel Prostějov 0:3 (19, 18, 15)(zkl)