Hanáci po šesti kolech stále bez porážky. Haná Prostějov-Sokol Velký Týnec 3:1 (1:1)

ilustrační foto
Další fotky:

V 6. kole 1.B třídy, skupiny B olomouckého KFS nastoupili Hanáci proti Sokolu Velký Týnec.

Tentokrát neovlivnilo zápas nesnesitelné vedro, ale pro změnu neustálý déšť komplikoval hráčům první poločas. Hosté se v 18. minutě po chybě domácí obrany ujali vedení brankou Hrudníka. Domácí se snažili celý poločas vyrovnat, ale povedlo se jim to až před odchodem do šaten, když Hladký vystihl nepřesnou přihrávku hostí a skóroval. Ve druhém poločase zahrával v 55. minutě Patrik Gábor trestný kop a svoji střelu zatočil do „vinklu“, že i přes veškerou snahu byl hostující golman Janák na ni krátký – 2:1. Stejný hráč si v 71. minutě pohrál s obranou hostí a po kličce hostujícímu brankáři zvýšil na 3:1. V příštím kole nastoupí Hanáci v sobotu 14. září 2019 v 16:00 hodin na hřišti lídra Sokola Dub na Moravě.

Branky : 44. Hladký, 55. a 71.Gábor – 18. Hrudník

Rozhodč: Šmíd – Přenosil, Milar

ŽK: Čermák – Pecha, Grofek, Dosoudil

Diváků: 17

Sestava Hané Prostějov: Marák – Světlík, Ohlídal (46. Macourek), Čermák (25.Jančiar), Trnavský- Hladký (79. Dominik Holomek), Typner, Krupička, Entner (68. Strouhal 87. Jiří Novák) - Gábor, Cibulec

Trenér: Daniel Kolář.