Stále chybí více než osmdesát nesplněných přání! Staňte se Ježíškem pro děti a seniory!

Stále chybí více než osmdesát nesplněných přání! Staňte se Ježíškem pro děti a seniory!
ilustrační foto ber

Desátý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost můžete opět udělat dětem i seniorům z naší oblasti, a to do 10. prosince. Zbývá posledních osm desítek přání. 

Dárky poputují do Domova pro seniory Jesenec, Charity Daliborka, Domova pro seniory Prostějov na Nerudově ulici, Centra sociální pomoci na Lidické, ADP - SANCO - Dům domácí péče, prostějovské Léčebny dlouhodobě nemocných, Azylového domu pro rodiče s dětmi, SOS Kompas Prostějov  a Dětského domova Plumlov a Konice. "Letos sociální pracovníci vytipovali 330 potřebných. V úterý ráno zbývalo 21 přání seniorů a 62 dětských," vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova Milada Sokolová.

Dárky pro seniory najdete na https://www.dobremistoprozivot.cz/…020, pro děti pak na https://www.dobremistoprozivot.cz/…020.

Zabalený dárek označený číslem můžete předat po předchozí domluvě pí Sokolové (tel. 603 218 887, email: miladasokolova@seznam.cz), nebo poslat poštou na adresu: Okrašlovací spolek města Prostějova, Vrlova 7, 796 01 Prostějov. (ber)

 

Poslat nový komentář