APKR

AKPR Prostějov reprezentoval ČR na Poháru Federací na Slovensku

Foto Pavlína Radičová

Během víkendu 11. a 12. března proběhl ve slovenském městě Nové Zámky závod gymnastického aerobiku 1. kolo Poháru federací, kterého se tradičně zúčastňují kluby z České a Slovenské republiky. Klub gymnastického aerobiku AKPR Prostějov opět úspěšně reprezentoval město Prostějov, Olomoucký kraj a Českou republiku.

Senior Dance (18 a více let) ve složení Agáta Gečnuková, Klára Hrubá, Sofie Matečná, Kateřina Taršinská, Eliška Vyhlídalová a Kateřina Vepřeková obsadil 1. místo.

Dalšího výborného výsledku dosáhla Eliška Vyhlídalová, která v juniorském triu (15–17 let) společně se závodnicemi ze Sport Aerobic Liberec (Laura Urválková a Lucie Rajtrová) obsadila 1. místo. V juniorské group byla na 2. místě společně se závodnicemi ze sport Aerobic Liberec (Laura Urválková a Lucie Rajtrová) a závodnicemi z A – styl Liberec (Patricie Fabiková a Kateřina Jakubcová).