Černovír

Hanáci tentokrát uhráli s Černovírem bod. Haná Prostějov – Slovan Černovír 2:2 (1:1)

Foto Oldřich Lošťák

V 11. kole 1. B třídy skupiny B Olomouckého KFS přivítali Hanáci na hřišti ve Vrahovicích tým Slovanu Černovír. Mladý, ambiciózní tým, hrávající i Krajský přebor, proháněl Hanáky už od počátečního hvizdu.

A hned v 6. minutě hosté dorážkou Vyroubala vedli – 0:1. Domácím hráčům trvalo dvacet minut, než s hosty vyrovnali hru. Ve 22. minutě zahrávali Hanáci rohový kop a míč z hlavy Kadlece jen těsně minul Rábelovu branku. Po této akci se začalo hrát stylem nahoru dolů, i když černovírští byli u míče častěji. V 37. minutě se před pokutovým územím hostí dostal k odraženému míči domácí Ošlejšek a nekompromisní ranou prostřelil hostující obranu i s Rábelem – 1:1. Ve druhém poločase to byli opět hráči Černovíra, kteří šli do vedení. Využili v 53.

Závěr zápasu s Černovírem patřil Hanákům. 4:1

Foto Zdeněk Kulíšek

V 5. kole 1.B tř. skupiny B olomouckého KFS přivítali Hanáci hráče Slovanu Černovír. Prvních deset minut se oba týmy na mokrém terénu vyrovnávaly s velikostí domácího hřiště.

Ve 13. minutě faulovali domácí ve vápně a nařízenou penaltu Havelka proměnil – 0:1! Po vstřelené brance převzali hosté iniciativu a byli vícekrát u míče. Přesto ve 30. minutě unikl po křídle domácí Hladký a poslal míč do vápna hostí, kde jej brankář Kučera nedostatečně pokryl a Gábor vyrovnal na 1:1. Ve 42. minutě se dostal k míči Cibulec, ale jeho sólo gólman hostí zneškodnil.