ilustrační foto městská policie
Minulou neděli, 5. května, v odpoledních hodinách byli strážníci přivoláni k řešení konfliktu na DDC. V areálu dětského dopravního hřiště se nacházel muž, který si vypůjčil čtyřkolku a následně svojí rychlou jízdou ohrožoval ostatní osoby pohybující se na hřišti.
Na nevhodné chování byl upozorněn obsluhou dopravního centra. Na výtky nereagoval, ba naopak začal obsluze nadávat a urážet ji. „Čtyřiatřicetiletý muž je svým jednáním důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Celou záležitost projedná příslušný správní orgán," doplnila komisařka Tereza Greplová. (red)