Free Dance

Soutěžte o vstupenky na MY! Velký taneční svátek již tuto neděli!

ilustrační foto TS Free Dance

Jak PvNovinky informovaly, Taneční studio Free Dance slaví v neděli dvacet let od svého založení. A my vám dnes nabízíme soutěž, ve které můžete vyhrát vstupenky na jedinečnou show, kterou studio k výročí pořádá. 

Postačí, když do zítřejšího dne, pátku 13. října do 12 hodin, zašlete na redakční e-mail odpověď na otázku, které prostějovské osobnosti TS Free Dance věnuje v show vzpomínku. Odpověď označte v předmětu MY, nezapomeňte napsat mimo svého jména i adresu a telefonní kontakt. Pro dva vylosované máme vstupenky pro dvě osoby. (red)

 

 

OBRAZEM: Free Dance přivezlo ze Zábřehu deset zlatých medailí!

ilustrační foto

O víkendu proběhlo v Zábřehu regionální kolo Festivalu tanečního mládí (FTM) Severní Moravy, jehož vyhlašovatelem je Svaz učitelů tance ČR. Z prostějovských tanečních klubů se zúčastnilo taneční studio Free Dance Jany Bálešové a Taneční studio Pirouete. Prvně jmenovaní si ze závodu dovezli řadu medailí.

Tančilo se v kategoriích miniděti, děti, mládež, junioři i senioři. „Získali jsme deset zlatých a jednu stříbrnou medaili,“ uvedla Jana Bálešová z Free Dance s tím, že všechny kategorie si zajistily postup na mistrovství republiky.

Všichni soutěžící rovněž ocenili vynikající atmosféru, která dvoudenní závody provázela. (red)