incident

Spor na ulici. Muži nastříkal do očí dráždivou látku a utekl

ilustrační foto čtenář

V úterý kolem 12,30 hodiny došlo ve Svatoplukově ulici v Prostějově k incidentu mezi dvěma muži. Na místě zasahovali policisté i záchranka.

"Na uvedeném místě došlo k osobnímu sporu mezi dvěma muži (54 a 40 let), kdy po vyhrocení situace jeden z nich (mladší) nastříkal druhému do očí neznámou dráždivou látku do očí a pak z místa utekl. Poškozený byl na místě jednorázově ošetřen přivolanou záchrannou službou,“ odpověděla PvNovinkám na dotaz policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Případ policisté šetří jako přestupek proti občanskému soužití. (ber)

Policie vyšetřuje případ napadení rozhodčího po fotbalovém zápase!

ilustrační foto

Policisté obvodního oddělení Lutín prověřují incident, k němuž mělo dojít v neděli 28. května po ukončení fotbalového utkání v Drahanovicích. 

"Podle prvotních informací měl jeden z hráčů fyzicky napadnout jednoho z rozhodčích, a to strčením do oblasti krku a ramen. Rozhodčí měl utrpět zranění. Policisté se případem zabývají a veškeré okolnosti a souvislosti zjišťují. Incident prověřují pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití", popsala případ z fotbalového prostředí Irena Urbánková, mluvčí PČR Olomouckého kraje. (red)

Nová cikánská finta? Přejel jsi mi dítě, zaplať!!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

 

S novou fintou redakci seznámil Zdeněk L. V minulém týdnu byl nakupovat v OD Tesco a při vyjíždění z parkoviště srazil dítě. Jenže všechno bylo jinak. Nehodu nafingoval dle vyjádření účastníka cikánský klan.

„Naložil jsem nákup, nastartoval, vyjel z řady a v tom slyším ránu. Zastavil jsem, vystoupil z auta a za ním ležel na zemi asi osmiletý  cikán. Vzápětí doběhla jeho matka a začala na mě ječet, že jsem jí zabil kluka a volá policajty,“ popsal začátek příběhu. „Napřed jsem se samozřejmě vyděsil, ale pak mi došlo, že to není možné, nemám nijak velký vůz a než jsem začal couvat, několikrát jsem zkontroloval, zda je vše v pořádku. Bylo, toho kluka jsem určitě nepřehlédl. To jsem řekl i jeho hystericky ječící matce.