karty

Chcete radu do života? Dá vám ji kartářka

ilustrační foto

PvNovinky navázaly před časem spolupráci s kartářkou Martinou Tarottinou. Na dojmy z výkladu se redakce zeptala jedné z výherkyň, slečny Moniky. U kartářek byla již několikrát, k Martině šla s přáním dozvědět se odpovědi na obecné otázky.

„S výkladem jsem byla spokojená. Vše, co jsem chtěla vědět, jsem se dozvěděla, Martina odpověděla na každou moji otázku. A určitě ji znovu navštívím, zapůsobilo na mě nejen milé jednání, ale i hezké prostředí a vlídnost paní Martiny,“ říká Monika.

Martinina předpověď zahrnovala i Moničiny sny o cestování. „Teď musím jen doufat, že se mi sny splní,“ dodává.

Nešiďte léto, vzkazuje kartářka Martina Tarottina

ilustrační foto

Dnešním dnem začínají prázdniny a s nimi doba odpočinku a dovolených. Jaké bude, nač si máme dávat pozor a co naopak můžeme očekávat, prozradila kartářka Martina Tarottina.

„Pro mnoho z nás to bude osudové léto, takže nás potkají zážitky, kterým se nebudeme moci vyhnout. Půjde o důležité zkušenosti, které nebudou právě snadné, ale dokážeme je zvládnout s trochou snahy a poté se budeme moci radovat ze zaslouženého výsledku. 

Andělské karty jsou laskavé, říká kartářka Martina Tarottina

ilustrační foto Martina Tarottina

Dnes pokračujeme dalším povídáním s kartářkou Martinou Tarottinou. Budeme se věnovat takzvaným Andělským kartám. Ty jsou podle Martiny laskavé a optimistické. A znají odpověď na každou otázku.

Proč jste se vůbec o Andělské karty začala zajímat?

Kdo vyhrál výklad karet s Martinou Tarottinou?

ilustrační foto archiv Martina Tarottina

PvNovinky vás v minulosti seznámily s uměním Martiny Tarottiny. Ve vyprávění s kartářkou a numeroložkou budeme i nadále pokračovat, nyní se ovšem vrátíme k soutěži o výklad karet právě s touto ženou.

Postačilo, abyste správně zodpověděli otázku, nač se Martiny při výkladu karet nejvíce ptají ženy a co naopak zajímá muže a následně byli vylosováni. Kdo je šťastlivcem a dozví se, co jej bude při výkladu nejvíce zajímat? Nebylo pro nás překvapením, že nejvíce soutěžících bylo žen. I výherkyní je žena, a to Eva Smičková z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Numerologie umí vybrat dítěti jméno, říká Martina Tarottina

ilustrační foto FB Martina Tarottina

Před nedávnem PvNovinky přinesly článek o kartářce Martine Tarottině. Dnes přinášíme jeho pokračování, tentokrát o numerologii. Martina se jí věnuje přes 15 let a za tu dobu udělala stovky numerologickýh rozborů. „V podstatě mám jakousi numerologickou deformaci, protože jak vidím datum narození nějakého člověka, velmi často tahle čísla zapíši do nemerologické mřížky, abych věděla, co je ten člověk zač,“ přidala vlastní zkušenost Martina.

Co to vlastně numerologie je?

Nechci, aby se mě lidé báli, říká kartářka Martina Tarottina

Foto archiv Martina Tarottina

Ke kartářce nejspíš alepoň jednou v životě zamířil každý z nás. Ptáme se na lásku, práci, peníze, zdraví. Mnohdy ze sezení odcházíme nabití novou energií a pocitem, že bude líp. Kartářky, ty dobré, totiž mají nejen dar vědění, ale umí předávat i svou pozitivní energii. Patří k nim i Martina Torottina z Prostějova. PvNovinky s ní přichystaly nejen zajímavé rozhovory, ale i soutěž.

Martino, jak dlouho se vykládání karet věnujete?

První karty jsem si koupila zhruba v 25 letech, takže je vykládám 22 let. Za tu dobu pomohly mnohokrát jak mně, tak lidem z mého okolí. Nejčastěji vykládám kamarádkám, kamarádům a jejich známým a přátelům a samozřejmě rodině. 

Věnujete se jen kartám?