kolářovci

Na Štědrý den porazili Zbožínkovci opět Kolářovce. Tentokrát 8:4 (3:1)

Foto Radim Doležel

Na Štědrý den v pravé poledne se opět sešla skupina hráčů, přátel a příznivců fotbalového klubu Ultras, aby po šestadvacáté protáhla svoje kosti. Letos byla paní příroda k umělce na „Husáku“ přívětivá, a tak stačilo lehké vymetení stojící vody a dalo se v pohodě hrát. Výsledek zápasu opět vyzněl pro Zbožínkovce, kteří po poločase 3:1 dovedli zápas do vítězného konce v poměru 8:4!

Sestavy mužstev

Zbožínkovci: Jiří Zbožínek, Miroslav Kristek, Matěj Kristek(nar.2008), Jan Zlámal, Jiří Zatloukal, Martin Hupšil, Dalibor Procházka.

Kolářovci: Martin Kolář, Ondřej Kolář(nar.2010), Zbyněk Lošťák, Oldřich Lošťák(nar.1954), Michal Ondráček, Ivan Jančiar(nar.1963)

Pětadvacetkrát na Štědrý den aneb Zbožínkovci tentokrát porazili Kolářovce

Tak letos na Štědrý den je to už dvacet pět let, co se v roce 1997 sešla skupina hráčů, přátel a příznivců fotbalového klubu Ultras, aby se utkala v prvním přátelském zápase v malé kopané. Za tu dobu se v sestavách vystřídalo několik desítek hráčů a také se hrálo celkem na šesti různých hřištích.

Letos zůstala na umělce na „Husáku „souvislá sněhová pokrývka, a tak se pouze vyznačily čáry. Přesto po pár minutách se sníh změnil ve vodní lázeň, která dávala účastníkům štědrodenní kratochvíle pořádně zabrat. První poločas vyhráli Zbožínkovci 5:1 hlavně díky hatricku Roberta Skládala. Ve druhé půli byli lepší Kolářovci v poměru 4:2. Celkový výsledek tak vyzněl 7:5 pro Zbožínkovce. Po zápase si soupeři popřáli k vánočním svátkům mnoho zdraví, sportovních a životních úspěchů v roce 2023. V nedalekém Peter´s Pubu si pak doplnili vydané kalorie. . .

Na Štědrý den zvítězili "Kolářovci" nad "Zbožínkovci"

Foto OL a Oldřich Bezdomnikov

Letos po čtyřiadvacáté se o „poledni“ Štědrého dne sešli příznivci a přátelé klubu FC Ultras, aby odehráli zápas v malé kopané mezi „Kolářovci“ a „Zbožínkovci“. Po odehraných 2 x třiceti minutách zvítězili „Kolářovci“ poměrně vysoko 7:2 po poločase (2:0).

Na kluzké a podmáčené umělce (po nočním sněžení) se do sebe aktéři této fotbalové kratochvíle pustili od první minuty. Do dvoubrankového vedení se dostali Kolářovci záhy a tento stav jim vydržel až do poločasu. Začátek druhé půle měli lepší Zbožínkovci, kteří vyrovnali na 2:2. Poté se prosadilo mládí v týmu Kolářovců a ti pěti brankami otočili skóre zápasu na konečných 7:2.

Kolářovci – Zbožínkovci 7:2 (2:0)

Branky: Ondřej Kolář 2, Matěj Kristek, Jiří Zatloukal, Miroslav Kristek, Daniel Kolář a Robert Skládal – Ivan Jančiar, Jiří Zbožínek