Minami

Kapela Minami má nový videoklip!

Foto Minami

Od této soboty se příznivci kapely Minami mohou kochat novým videoklipem.

"Jmenuje se Hlava se mi točí a najdete jej na https://youtu.be/…RQA," pochlubil se PvNovinkám za kapelu Petr Danyi.

Tak poslouchejte, koukejte a lajkujte. (ber)

Kapela Minami přichází s novým hitem!

Foto kapela Minami

Kapela Minami v minulém roce vystoupila například před skupinou Mirai a nebo na několika velkých festivalech s Dymytry, Walda Gang, O5 a Radečkem atd. Právě teď kluci vydali nový videoklip Optimista.

Ten si můžete poslechnout na odkaze níže.

Minami plánuje v brzké době vydání dalšího videoklipu, který kapela točila v Praze s Patrikem Soldánem.

"Letos vystoupíme na prostějovském náměstí, ale ještě nemůžeme prozradit, před kým," vzkazují Mira Uher, Martin Petráš, Petr Danyi a Ondřej Macek. (ber)

Kapela Minami představuje další klip!

ilustrační foto

O kapele Minami jsme psali již několikrát. Vznikla v srpnu 2016 a původně ji tvořili čtyři muzikanti. Dnes v ní působí Mira Uher – zpěv, Martin Petráš – kytara a Petr Danyi – bicí. Minami právě uvedla nový videoklip a chystá se na hudební léto.

„Právě nám vyšel nový videoklip, který jsme natáčeli s WildCats Production. Natáčí u nich například Horkýže Slíže a Chinaski,“ pochlubil se Petr Danyi. Klip má název Ztracený pádla a podívat se na něj můžete na https://www.youtube.com/watch?v=X6S2QGNHW30.

Minami má nový klip!

ilustrační foto

O poprockové kapele Minami jsme psali před časem. Mira Uher, Martin Petráš, Marek Sigmund a Petr Danyi představují v těchto dnech svůj nový klip Obzory.   

Skladba samotná bude na CD, které kapela dodělává, stejně jako písně „Růže přes inzerát“ a "Vysněnej Svět“. Na živo si Minami budete moci poslechnout třeba na Rock Memory Of - X. 15. července nebo na Guláš Rock Festu, v sobotu 12. srpna. Obě akce se konají  na pláži U vrbiček na Plumlovské přehradě.

Nejnovější klip můžete slyšet a lajkovat na https://www.youtube.com/watch?v=f6uVgxevoJ4, nebo na FB skupiny. Zcela jistě nebudete litovat, kluci jsou čím dál lepší! (ber) 

Minami má první CD. Chystá křest i vystoupení v Prostějově

ilustrační foto minami

Jsou čtyři, jsou to muzikanti, jsou mladí a hezky jim to ladí. Poprocková kapela Minami, neboli Mira Uher, Martin Petráš, Marek Sigmund a Petr Danyi, vznikla oficiálně v srpnu loňského roku, letos už hodlá pokřtít své první CD. A chystá se vystupovat i v Prostějově. Kapelu jsme požádali o krátký rozhovor.

  • Kdo jste a jak jste se našli?
O složení kapely a o tom, kolik nás v „MINAMI“ bude, jsme měli jasno hned od začátku. Tvoří ji Mira Uher – zpěv, Martin Petráš – kytara, Marek Sigmund – baskytara a Petr Danyi – bicí.