U Maříků

Maříky obsadily v sobotu tvrdé pěstí

Foto Zdenek Vystavěl

Občerstvení U Maříků v biokoridoru Hloučela bylo v sobotu dějištěm akce Fight Day, ve které se bojovalo v boxu a také stylu K1. Pořádal ji prostějovský klub Street Fight Prostějov a zúčastnily se jí čtyři kluby.

„Bylo to super. Vyhráli jsme více než půlku zápasů, takže jsem na své svěřence hrdý. Předvedli, co měli. Já sám bohužel nastoupil se zraněním, a to jen z úcty k soupeři, který přijel až z Jeseníku. Bohužel to ale absolutně nešlo," uvedl trenér pořádajícího klubu Miroslav Bilinský.

 Akce, která měla končit mezi sedmou až osmou hodinou večerní, skončila po šestnácté hodině. „Většina zápasů končila velice rychle, některé dokonce už v prvním kole. Navíc se kvůli zraněním nekonalo ani MMA. Jsme poučení, příště začneme v podvečer, kdy nebývá takové horko, " dodal Bilinský.

Občerstvení U Maříků představí exhibiční zápasy bojových sportů

Foto plakát

Bude to sice ještě až za delší čas, ale tohle datum si zapište. 15. července se můžete těšit na exhibiční zápasy bojových sportů pod širým nebem.  V areálu Občerstvení U Maříků uvidíte komplexní MMA, klasický box a K1 fighty.

Jednotlivé fighterské kluby VK – BOXING Jeseník, SMASH GYM z Olomouce a BOX ŠUMPERK vyzval spolupořadatel akce místní klub – Street Figth Prostějov. Uvidíte souboje, které budou probíhat v profesionálním ringu s rozhodčím. Nebudou chybět také ring girls, které budou nosit čísla kol. „Začátek akce bude ve 12 hodin, kdy moderátor vytvoří atmosféru a představí jednotlivé borce. Nebude chybět DJ pro zpestření chvil mezi zápasy, a uslyšíte nástupové songy všech zápasníků.