Vyvolení

Exvyvolená Zdeňka se vrátila k řemeslu

ilustrační foto FB.com

 

Zdeňka Soušková z Kralic na Hané, která se prala ve vile Vyvolených o vítězství, přesídlila na trvalo do Prahy. V současnosti se živí jako kadeřnice v renomovaném studiu, popularitě se ale nevyhýbá.

„Pracuji v salonu, kde jsem spokojená. Občas si ale odskočím na nejrůznější akce, kam jsem zvaná, třeba do rádia,“ sdělila PvNovinkám evidentně spokojená Zdena. Jak znovu zdůraznila, Vyvolení pro ni byli cennou školou a kdyby měla možnost, ráda reality show absolvuje znovu. (red)

 

 

Čekám, až si to srovná v hlavě, řekla PvNovinkám Zdeňka

ilustrační foto iprima.cz

 

V sobotu z vily Vyvolených odešli hned tři lidé. Svalovec Thomas a jeho dvě osudové ženy. Jeho bývalá přítelkyně Sabina a Zdeňka z Kralic. Dnes PvNovinkám sdělila, jak vidí situaci dál. 

„Čekám, že se mi ozve, zatím si to asi všechno rovná v hlavě. Je jasný, že spolu budeme mít řeč, protože od Sabiny o něm vím spoustu věcí. Jestli jsou pravdivé, chci zjistit,“ řekla nám evidentně dobře naladěná Zdeňka. Podle svých slov má Thomase stále ráda a do vily se vrátila právě proto, aby se mu připomenula. "Je jasné, že venku se budeme chovat jinak, než tam, ale doufám, že náš vztah bude i nadále pokračovat," dodala Zdeňka, která zůstává v Praze u přátel. (red)

Silikonová kráska z Kralic opět ve hře!

Foto iprima.cz

 

Štáb Vyvolených se letos opravdu baví. Proto zřejmě v úterý vrátil do vily Zdenku Souškovou. Aby to ale Thomas neměl tak jednoduché, spolu s ní přišla i jeho expřítelkyně Sabina. Tu opustil po třech letech právě kvůli Zdence.

 

Jak PvNovinkám Zdenka v rozhovoru sdělila, o Thomase dost stojí a tak je zřejmé, že o něj bude bojovat. Jakou má jejich "vztah" šanci, je ovšem otázkou. Zdenku totiž ostatní soutěžící nijak v lásce nemají a Thomas už po druhé míří do Duelu. I tak je jeho situace dost "psycho". Bude muset zřejmě udělat to, co chlapi moc nemusí - veřejně si vybrat, s kterou z žen bude ve vztahu pokračovat. A možná zvolí druhou cestu a vykašle se na obě. Tak se necháme překvapit. (red)

 

Duel. Thomas ve vile zůstal a já to obrečela, svěřila se VyVolená

ilustrační foto FB

 

Po dalším z duelů z vily Vyvolených vypadla Mirka. Thomas, ke kterému chová něžné city "naše" Zdeňka Soušková, tak ve hře zůstává i nadále. Zeptali jsme se, co na postup svého favorita říká.

 

"Obrečela jsem to, ale rozumím tomu, že chce hrát dál a tak se snaží zůstat. Fandím mu, i když vím, že kdyby tušil, jak vypadá z venku, co se ve vile děje, nebyl by tam ani minutu," říká Zdeňka.

S Mirkou, kterou Thomas z vily vyšachoval, už mluvila: "Vysvětlily jsme si, že celé prostředí je nastaveno tak, aby bylo konfliktní a ve skutečnosti proti sobě nic nemáme. Půjdem spolu na kafe, hned jak se vrátí zpátky do Prahy na mejdan Vyvolených. Je teď u rodičů v Budějovicích."

Bylo to psycho, ale dosáhla jsem, co jsem chtěla, říká Vyvolená pro PvNovinky

ilustrační foto internet

Když pětadvacetiletá Zdeňka Soušková z Kralic na Hané postoupila do další řady reality show Vyvolení, vzbudila značnou řadu ohlasů. Od velmi negativních po veskrze kladné a fandící. Zdeňku jsme vyzpovídali v pondělí večer, ve chvíli, kdy z Prahy cestovala do Brna.

 

 

Proč jsi vůbec do Vyvolených šla?

Jsem bez práce, bez peněz, bez bydlení. Co jiného mi zbývalo, než se zviditelnit. A povedlo se. (Smích) On je úspěch už jen to, když si uvědomíte, že se tam hlásilo 7 tisíc lidí. A vybrali mě.

Jaké to ve vile bylo?

Totožnost svalovce Vyvolené odhalena

Foto zdroj FB

 

Vyvolenou Zdeňku už ve vile neuvidíme. Její fotky ale stále plní stránky bulvárních médií a tak jsme nemohli přehlédnout, že jedno z nich intenzivně pátrá po totožnosti svalovce, v jehož náručí hledala Zdeňka útěchu.

My ovšem víme, kdo onen pohledný mládenec s nepřehlédnutelnou muskulaturou je. " Jmenuje se Pavel Vyskočil, pochází z Plumlova, působí jako kadeřník mimo jiné v Praze a jeho salon naleznete rovněž v Plumlově," sdělila PvNovinkám jedna z Pavlových kamarádek. Fotky na facebooku mluví za vše, Zdeňka se tedy tím, že už nedosáhne na nejvyšší metu, rozhodně netrápí.

Rozhovor s Vyvolenou vám zkusíme zprostředkovat během dnešního dne. (red)

 

 

Aktualizováno: Zcela odhalená Vyvolená!

ilustrační foto

Zájem našich čtenářů o prostějovskou soutěžící ve vyvolených 2013 Zdeňku Souškovou očividně neopadá. Potvrzují i další odvážné fotografie, které nám čtenáři zaslali. 

Trochu jsme je upravili, abychom nemuseli dát k článku "hvězdičku" a exkluzívně vám je nyní nabízíme k posouzení. 

Též jsme během včerejšího dne od vás obdrželi další fota ke zveřejnění. Věříme, že se Zdenka ve vile na dlouhou dobu zabydlí.

Pokusíme se pro vás též získávat průběžné informace o tom, co se ve vile děje, jak se soutěžící daří vydržet veškeré aktivity, nálady ostatních i neustálý tlak kamer. (red) 

Poznáte na fotce prostějovskou Vyvolenou?

ilustrační foto

Náš článek o prostějovské účastnici letošního ročníku soutěže Vyvolení vyvolal u čtenářů velkou odezvu. Jedni se diví, že se tato soutěž vůbec koná a někdo ji sleduje, jiní vášnivě fandí jednotlivým účastníkům.

Zajímavostí je také to, že nám do redakce od čtenářů došlo několik odvážných fotek, které čtenáři připisují právě Zdeňce Souškové. Posuďte sami, zda měl náš dobrovolný redakční přispěvatel pravdu a jedná se opravdu o soutěžící z Kralic na Hané. Ať už to tak je nebo ne, modelce na fotografii to určitě sluší.

Umělý dekolt a koloušek

Povahu prostějovské Vyvolené symbolizuje i její tetování!

foto: reality-show.panacek.com

 

Nejen sportovci, umělci a odborníci reprezentují náš kraj v rámci celé republiky. Nyní se dostává do záře reflektorů úplně jiný typ našeho zástupce. Je jím účastnice televizní reality show Vyvolení. Hned jako druhá se do vily, kde soutěžící stráví dlouhé týdny odříznuti od okolního světa, dostala díky hlasům televizních diváků Zdeňka Soušková z Kralic na Hané. 

Prostějované mohou Zdeňku znát z pizzerie Fontána, která do nedávna fungovala na náměstí TGM. Jejího bývalého provozovatele Bořka Nagyho se PvN zeptali na jeho zkušenost s novou prostějovskou „celebritou“.  „Samozřejmě jí v soutěži fandím. Osobně mne vůbec nepřekvapilo ani to, že se do vyvolených přihlásila, ani to, že postoupila. Byla vždy velmi společenská a byla ráda mezi lidmi. U mne pracovala jen krátce, protože práce servírky je mnohdy pro mladou ženu velmi náročná“, vyjádřil se prostějovský podnikatel Bořek Nagy.